Spotkanie opłatkowe seniorów 2020r.

Biały chleb w spracowanych rękach

02 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie opłatkowe dla Seniorów naszej parafii. Spotkanie rozpoczął zespół „Umiłowani” kolędowaniem wraz z naszymi Seniorami. Uczestnictwo we Mszy Św. było czasem wzajemnego – modlitewnego – wsparcia w codziennym życiu naszych Seniorów, a spotkanie na plebani przy stole – połączone z życzeniami – przekazaniem tego, co czuje ludzkie serce otwarte na wspólnotę życia małżeńskiego, rodzinnego i rodziny Dzieci Bożych, którym jest parafia. Serdecznie dziękuję wszystkim Seniorom za Ich obecność na opłatkowym spotkaniu, a także wszystkim, którzy pomogli to spotkanie przygotować i posługiwali przy tym spotkaniu. Bóg zapłać.
Zdjęcia ze spotkania opłatkowego Seniorów możemy obejrzeć w naszej galerii.

proboszcz, ks. Marian Górowski